Culligan Yüzme Havuzu Ürünleri

Yüzme Havuzu ve Spalar için Su Arıtma Ürünleri ve Aksesuarları

Culligan 50 yıldan daha uzun süredir güzel, güvenilir ve ileri teknolojili yüzme havuzu suyu arıtma sistemleri üretmektedir.

Özel, halka açık, termal ve yarışma havuzları ile oteller, kulüpler ve su parklarındaki havuzlar… Bu havuzların her birinin farklı ihtiyaçları ve özellikleri vardır ancak müşterilerimizin ihtiyaçları ve arzularına göre özel olarak tasarladığımız su arıtma sistemleriyle bunların hepsinde ortak olan tek bir özellik olur: Mükemmel su!

Culligan şunları sunar:


Culligan’ın Yüzme Havuzu Sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Yüzme Havuzları için Su Filtreleme Sistemleri

HCF Diatomaceous earth water filtration - Culligan

Diyatomik Toprak Filtrelemesi

Culligan Hydro-Cleer filtreler, 1 mikron boyutuna kadar sınıfının en iyisi yüzme havuzu filtrelemesini sunmak için diyatomik toprak (D.E) filtrelemesi kullanır. Diyatomik toprak, mikroskobik su yosunlarının silika hücre duvarlarından alınan beyaz tozdur. Hydro-cleer ünitelerde su kullanımını ve maliyeti azaltan Culligan’a özel “otomatik temizlemeli elemanlar” teknolojisi kullanılır.

HMS multilayer water filtration - Culligan

Çok Katmanlı Filtreleme

Culligan’ın çok katmanlı filtreleme teknolojisinde üç farklı mineral filtre katmanı kullanılır. Her katmanın farklı partikül boyutu ve farklı özel ağırlıkları vardır, bunlar yukarıdan aşağıya doğru azalan tane büyüklüğünde dizilirler. Böylelikle filtrelemede filtre katmanının tamamı kullanılabilir. Bu çok katmanlı filtreleme teknolojisi, klasik kum filtrelerle kıyaslandığında çok daha yüksek filtreleme seviyeleri, daha uzun filtreleme döngüleri ve daha az geri yıkama su tüketimi sağlar.

Water filtration cartridge - Culligan

 

Kartuş Filtreleri

Diyatomik ve çok katmanlı filtrelere ek olarak, Culligan çeşitli basit ve ekonomik filtre seçenekleri de sunar: Filter Gard serisi. Bu kartuş filtrelerinin vidalı kapağı ve 1½ inç bağlantıları vardır. Kullanımı kolay filtrelerden oluşan Filter Gard serisi, küçük yüzme havuzları ve dekoratif çeşmeler için ideal seçimdir.

Wonderful water with Culligan swimming pools filtration systems - Culligan

Son teknolojili filtreleme sistemlerimizle berrak su.

Havuzunuzda en iyi filtreleme teknolojisi için Culligan'la görüşün.

Top

Yüzme Havuzu Filtreleme Pompaları

Termoplastik Pompa

Ön filtreleme özellikli olan ve olmayan, çeşitli tip ve boyut seçenekleri bulunan pompalarımız, hem üç fazlı hem de tek fazlı versiyonlar halinde küçük yüzme havuzlarından evlere ve halka açık yüzme havuzlarına kadar farklı sistemler için uygundur.
Termoplastik pompa paslanmaz ve deniz suyu kullanılan yüzme havuzlarında kullanım için uygundur.

Large swimming pool pump - Culligan

Büyük Havuz Pompaları

Tamamen termoplastik malzemeden üretilmiştir, ön filtreleme yapan ve yapmayan seçenekleri mevcuttur. Bu pompa farklı bağlantı ve akış gereksinimleri için kullanılabilir ve halka açık büyük havuzlara veya banyo sistemlerine takılabilir.
Termoplastik pompa paslanmaz ve deniz suyu kullanılan yüzme havuzlarında kullanım için uygundur.

Top

Dezenfeksiyon ve UV Sistemleri

Top

Kontrol Sistemleri

swimming pool control systems - Culligan

Renk ölçüm kontrolü

Culligan’ın renk ölçüm kontrolü sistemi, mevcut olan en geliştirilmiş yüzme havuzu suyu izleme ve kontrol sistemlerinden biridir. Renk ölçümü kontrol ünitesi aynı anda mutlak netlikte altı farklı parametreye kadar otomatik denetleme yapabilir.

 

Web control for Swimming pools - Culligan

Havuz Kontrol Sistemleri

Basit üniteler ve daha geliştirilmiş çok işlevli ekipmanlardan oluşan kontrol sistemlerimizin her iki tipi de kolayca çalıştırılır ve programlanır. Hatta bu sistemler kullanıcının havuzun durumunu internet üzerinden izlemesine ve yönetmesine de izin verir! Ölçüm araçları ve kontrol ekipmanlarından oluşan serimiz site, özel ve halka açık yüzme havuzları için idealdir.

Top

Culligan Yüzme Havuzu Kimyasal Ürünleri

Top

Aksesuarlar

Yüzme Havuzları ve Spalar için Aksesuarlar

Güzel bir yüzme havuzu için aksesuarlar gerekir. Bunların bir kısmı havuzunuzun düzgün şekilde çalışması için vazgeçilmezdir, diğerleri ise yüzme havuzunuzu gerçekten özel hale getirecektir.
Suyun dağıtımı, sirkülasyonu, havuzun temizlenmesi ve ışıklandırılması için çeşitli aksesuar seçenekleri sunarız. Bunların yanı sıra yüzme havuzunuzdan aldığınız zevki artıracak parçalarımız vardır. Culligan’ın aksesuar seçenekleri arasında şunlar yer alır:
Havuz kenarı sonlandırma özellikleri – Yüzme yarışı havuzları için aksesuarlar – Giriş Teçhizatı – Havuz tabanı temizleme girişi – Yüzme havuzu kapakları – Işıklar ve Aydınlatmalar – Çeşmeler ve kademeli su özellikleri – Sonsuzluk havuzları için basamaklı ızgaralar – Jakuzi – Akıntıya karşı yüzme – Havuz tabanı çıkışları – Otomatik temizleyiciler – Otomatik doldurma sistemleri – Süpürücüler – Isı değiştiriciler ve daha fazlası.

Yüzme havuzu aksesuarlarımızın tam listesini isteyin.

Top

Hala aradığınızı bulamadınız mı veya daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?