Tıp ve Sağlık Hizmetleri için Su Arıtma Çözümleri


Culligan_plus_button tuşlarını tıklayın ve Culligan’ın Tıp ve Sağlık Hizmetlerine yönelik su çözümlerini keşfedin.


hospital water treatments - Culligan

Hastane ve Sağlık Hizmeti Uygulamaları için Güvenilir Su

Su bir hastanenin her yerinde; buhar üretiminde, ısıtma/soğutmada, ameliyat gereçlerinin sterilizasyonunda, diyaliz tedavisinde, vb. kullanılır ve bu nedenle, suyun kalitesinin hastalarınız ve personelinizin sağlığı, güvenliği ve konforu üzerinde çok belirleyici bir etkisi vardır.

Ancak çoğu zaman su sistemlerinin yönetimi, çok sayıda tedarikçi ve hizmet sağlayıcıya bırakılmıştır ve bu durum, yönetimi karmaşıklaştırdığı gibi zaman kaydettirir.

Gelin Culligan size bir Komple Su Çözümü sunsun. Ekipmanı, kimyasalları ve Hizmeti tek bir öncü sağlayıcıdan alın.

Su arıtma ürünlerimiz ve hizmetlerimizin tamamı en katı medikal ve sağlık hizmeti standartlarıyla uyumludur.

Hastanelere yönelik Su Uygulamaları şunları içerir:

Hasta Odaları

Hastanenizdeki en önemli yer olan hasta odalarında en iyi suya ihtiyacınız vardır.

Başarılı hasta tedavisinin gerçekleştiği yer hasta odasıdır.

Culligan oda içinde kullanıma yönelik çok sayıda çözüm seçeneği sunar. Bunlar arasında duş başlıkları ve oda içinde içme suyu için kullanım noktası çözümlerinin yanı sıra odalara yönlendirilen suyun tamamının temizlendiği giriş noktası su arıtma çözümleri yer alır.

Top

Water treatment for patient rooms - Culligan

Hemodiyaliz

Culligan’ın hemodiyaliz suyu arıtma sistemi seçenekleri 20 yıldan uzun bir süredir hastanelerde başarılı ve güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır.

En son teknolojilerle sürekli olarak güncellenen sistemlerimiz UNI EN ISO 13485:2004 dahil olmak üzere en katı medikal cihaz standartlarıyla uyumludur.

Hizmet ekiplerimiz diyaliz suyu sistemlerinin bakımında uzmandır ve yerel temsilciliklerimiz sayesinde hizmet talep eden tesise olası en kısa süre içinde ulaşabiliriz.

Culligan’ın Hemodiyaliz Ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hemodialysis water treatments - Culligan

Kazan Dairesi ve Soğutma Sistemleri

Hastalarınıza ve personelinize kaliteli hizmet sunabilmeniz için ısıtma ve soğutma sistemlerinin sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışması şarttır.

Culligan Su Yumuşatıcıları, İyon Gidericileri, Ters Ozmoz sistemleri, kimyasalları ve tam hizmet çözümleri, tesisinizin plansız iş kesintileri olmadan güvenli ve verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Culligan ayrıca lejyonella kontrolü ve yönetimini tüm yönleriyle ele almak üzere çeşitli arıtma programları sunar. Bunlar arasında risk değerlendirmesi yapmak, sürekli izleme programı yürütmek, akredite laboratuvarlarla birlikte analizden, ekipman ve kimyasal dezenfeksiyon ile su arıtması yapmaya kadar uzanan kapsamlı programlar yer alır.

Top

Cooling water tower treatment - Culligan

Hidroterapi/Yüzme Havuzları/Rehabilitasyon Merkezi

Culligan İtalya’nın dört bir yanında harika yüzme havuzları ve sağlık merkezleri kurmakla ünlüdür.

Culligan Piscine markası sınıfının en iyisi yüzme havuzu suyu filtreleme, dezenfeksiyon ve bakım çözümlerini sunar. Tedavi edici ve iyileştirici amaçlar dahil olmak üzere her tipte yüzme havuzunun ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Top

Water hydrotherapy - Culligan

Çamaşırhane

Culligan’ın Ticari Su Filtreleme Sistemleri ve Ticari Su Yumuşatıcıları çamaşırhanenizin ve çamaşırlarınızın her zaman iyi görünmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ayrıca aylık deterjan ve kimyasal kullanım masraflarınızın da azalmasına yardımcı olur.

Top

laundry water solutions - Culligan

Yiyecek Hizmeti ve Restoranlar

Yiyecek ve içeceklerin lezzetinde su kritik bir önem taşır.

Buhar tepsilerinden kahve hizmetleri, buz ve içecek makinelerine kadar Culligan’ın tüm yiyecek hizmeti ihtiyaçlarınıza yönelik bir çözümü vardır.

Bir Culligan su yumuşatıcısı kullanarak bardaklarınız ve yemek takımızın üzerinde leke ve kir kalmasını önleyin. Yumuşak su deterjan ihtiyacını da azalttığı gibi tortu birikimini engelleyerek ekipmanınızın ömrünü uzatır.

Culligan’ın Bottle-Free soğutucuları, şişe su dağıtım hizmetleri ve içme suyu sistemleri lezzetli Culligan suyunu sağlayabilir.

Top

Water for food and service industry - Culligan

Daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz? Culligan Personelinize sorun.