Otel ve Konaklama Su Arıtma Çözümleri


Culligan_plus_button tuşlarını tıklayın ve Culligan’ın Otel ve Konaklama Su Arıtma çözümlerini keşfedin


Aradığınızı bulamıyor musunuz veya daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Hemen temsilcilerimizden biriyle görüşün.
Water for Hotel and Hospitality - Culligan

Culligan: Otel ve Konaklama Su Arıtma Çözümleri

Su bir otelin her yerinde kullanılır – yemek pişirmede, içme suyu olarak, ısıtma/soğutmada, banyoda ve çamaşırları yıkamada… Dolayısıyla tesisinizde kullanılan suyun kalitesi konukların konforu ve güvenliği açısından büyük önem teşkil ettiği gibi işletim maliyetlerinizi de düşürür. Ancak su sistemlerinin yönetim mekanizması genelde çok parçalıdır. Birden fazla tedarikçi ve hizmet sağlayıcıyla çalışılması yönetimi karmaşık bir hale getirir ve zaman kaybettirir.

Gelin Culligan size bir Komple Su Çözümü sunsun. Lider bir sağlayıcıyla Ekipman, Kimyasallar ve Hizmeti içeren tek bir çözüme kavuşun.


Otel Odaları

Otel odalarının durumu çoğu müşterinin otelinizi gelecekte tekrar kullanıp kullanmayacaklarına karar vermelerinde önemli bir kriterdir. Müşterileriniz bardaklarınızdan su içecek, koridorlardaki buz makinelerinden içeceklerine buz koyacak ve banyodan akan suyla yıkanacaklar. Dolayısıyla oteldeki su iyi görünmeli, konuklara kendini iyi hissettirmeli, lezzetli ve hijyenik olmalıdır.

Culligan otel geneline yönelik su arıtma sistemlerinin yanı sıra kartuş filtreleri, duş başlıkları ve musluk filtreleri gibi çeşitli kullanım noktası çözümleri sunmaktadır.

Top

Water treatment for hotel and hospitality industry - Glasses no spot - Culligan

Yiyecek Hizmeti ve Restoran

Bir konuk yemeğe oturduğunda hem siz hem de konuğunuz yemek takımları ve bardakların ışıldamasını, lekesiz ve tertemiz olmasını istersiniz. Culligan’ın su yumuşatıcıları yemek takımları ve bardaklar üzerinde lekeler oluşmasına neden olan mineralleri ortadan kaldırıp deterjan ihtiyacınızı azaltırken, tortu birikmesini önleyerek ekipmanınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Su, lezzetli yemek ve içecek sağlamak açısından da çok önemlidir. Buğulama yemeklerden kahve servislerine, buz ve içecek makinelerine kadar, Culligan’ın tüm yiyecek hizmetlerinize ve restoran ihtiyaçlarınıza yönelik su arıtma çözümleri vardır.

Top

Water for food and service industry - Culligan

Çamaşırhane

Culligan’ın Su Filtreleri ve Su Yumuşatıcıları çamaşırhanenizin ve çamaşırlarınızın her zaman harika görünmesini sağlayacak, ekipmanınızın ömrünü uzatırken daha az deterjan, kimyasal ve enerji kullanımıyla çevresel etkinizi en aza indirmenize yardımcı olacaktır.

Bilimsel araştırmalar1 su yumuşatıcısı kullanımının, lekelerin daha etkili bir şekilde temizlenmesini sağladığını ve daha düşük sıcaklıklarda deterjan kullanım dozunu azalttığını gösteriyor. Araştırmaya2 göre yumuşatılmış su, yıkama sırasında çamaşır dokusunda deterjan köpüğü kalma olasılığını azaltıp aşınmayı önlediği için çamaşır ekipmanınızın ömrünün uzamasına yardım ediyor.

1 – Su Kalitesi Derneği – Araştırma Bulguları ve Yönetici Özetleri, Yumuşatılmış Suyun Faydaları Araştırması http://www.wqa.org/detergent/SWB_Studies.pdf
2 – YMCA Çamaşırhane Araştırması; Sertlik, Deterjan Dozu ve Sıcaklığın Çamaşır Makinelerinin Leke Çıkarma Becerisi Üzerindeki Göreceli Etkilerinin Değerlendirilmesi, 2011

Top

The benefits of soft water - Culligan

Kazan Dairesi ve Soğutma Sistemleri

Konuklarınızın konforunu minimum işletim maliyetiyle maksimum düzeye çıkarmak için kaloriferlerinizin ve soğutma sistemlerinizin sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışması şarttır. Culligan’ın Su Yumuşatıcıları, Taşınabilir İyon Gidericileri, Ters Ozmoz sistemleri ve kimyasallarının tümü tesisinizin plansız iş kesintileri olmadan, güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Culligan aynı zamanda, hizmet verdiğiniz tesisin her zaman verimli ve güvenilir bir şekilde çalışmaya devam etmesine yardımcı olacak çok çeşitli tam hizmet çözümleri de sunar.

Top

water treamtment boiler room - Culligan

Yüzme Havuzları ve Sağlık Kulüpleri

Culligan İtalya çapında harika yüzme havuzları kurmakla ünlüdür. Culligan Piscine markası, havuz suyunuzu her zaman temiz ve berrak tutmanız için sınıfının en iyisi yüzme havuzu suyu filtreleme, dezenfektasyon ve bakım çözümlerini sunar.

Culligan’ın Bottle-Free® soğutucuları ve şişelenmiş su tedarik hizmetleri, spor salonunuzda egzersiz yapan konuklarınıza nefis Culligan suyunu sağlar.

Top

swimming pool solutions - Culligan

Spalar ve güzellik salonları

Tesisinizde güzellik ve/veya kuaför hizmetleri sunuluyorsa, müşterilerinizin tesisinizden yumuşak ve kloruz su sayesinde pırıl pırıl saçlar ve ciltlerle kendilerini harika hissederek ayrılmasını istersiniz.

Top

Atık Suyun Yeniden Kullanımı

Su kıtlığı ve stresi arttıkça, su kullanımını optimize etme baskısı da her zaman artar. Birçok müşteri, otellere hizmet sunan tedarikçilerden çevre konusunda güçlü bir duyarlılık göstermesini bekler. Komple bir arıtma çözümü artık atık suların yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi yoluyla su tüketimini azaltmayı da göz önünde tutmalıdır. Su kaynaklarını en çok tüketenler arasında arazi sulamaları ve tuvalet sifonları yer alır. Bu gereksinimlerin bir yük olmaktan çıkması gerekir. Etkili su kullanımı, maliyetlerin düşmesini sağladığı gibi çevresel etkinin ciddi oranda azaltılmasına neden olur.

 

Top

waste water solutions - Culligan

Daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz? Yerel Culligan Personeline sorun.