Kurulum, Bakım ve Hizmeti Başlatma

Culligan’ın hizmet uzmanları, tesiste ortaya çıkan herhangi bir sorunu etkili bir şekilde tespit edebilen ve giderebilen su uzmanları haline gelmeleri için derinlikli bir eğitimden geçerler.

Dünyadaki tüm sektörler ve tüm alanlarda çalışmanın kazandırdığı deneyimle, Culligan’ın hizmet uzmanları, su arıtma sisteminizi olası en etkili şekilde kuracak, hizmete sokacak ve sonra bakımını yapacaktır.

Plansız iş kesintilerini önleyin – Culligan ile hemen görüşün ve Hizmet Çözümü seçeneklerimizi öğrenin.

Top

Orijinal Culligan Yedek Parçaları ve Sarf Malzemeleri

En yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanıp üretilen ve en son teknolojik geliştirmelere sahip olan Culligan’ın orijinal yedek parçaları, tesisinizin hiçbir kesinti yaşanmadan en yüksek performansında çalışmasını sağlayacaktır.

Culligan sarf malzemelerinin tamamı (reçine, membranlar, ortam, filtreler), daha uzun çalışma ömrü ve daha düşük işletim maliyetleriyle Culligan su arıtma ekipmanının performansını artırmak üzere tasarlanmıştır.

Yedek parçalar ve sarf malzemeleri, dünyanın dört bir yanındaki depolar ve kimyasal üretim merkezleri dahil olmak üzere özel tesislerde, ihtiyaç sahibine anında ulaştırılmaya hazır şekilde stokta tutulur.

Top

Yetenekli teknisyenlerden onarım imkanları

Mümkün olan her zaman, Culligan sistemlerinin onarımı bizzat müşteri tesisinde son derece kalifiye teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır ancak daha karmaşık onarım işlemlerinin gerekmesi durumunda, arıza durumu yerel hizmet merkezlerimizden birinde kontrol edilecek ve onarım yapılacaktır.

Amacımız, arıza durumu giderilip tekrar çalışmaya başladığında tesisin en yüksek performansı ve verimi sağlamasını garantilemek için müşterilerimize olası en ekonomik ve en hızlı onarım hizmetini sunmaktır.

Culligan’ın sayısı 500’ü aşan kalifiye su arıtma teknisyeninden oluşan hizmet ekibi, dünyanın en geniş Hizmet Ekiplerinden biridir.

Top

Kimyasal Çözümler

Culligan, su arıtmasında kullanılan kimyasal çözümlerin tamamını sunmaktadır. Bu kimyasal çözümler Culligan ekipmanının operasyonunu güçlendirmek, ekipmanınızı korumak ve çalışanlarınız ve müşterilerinizin güvenliğini garantilemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Kimyasallarımızın tümü en yüksek kalite standartlarıyla üretilmiştir ve geçerli yerel ve uluslararası düzenlemelerin tümüyle uyumludur.

Culligan'ın Kimyasal Çözüm seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Top

Chemical Products - Culligan

Culligan Hizmet Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz?