Culligan. Daha iyi su. Saf ve temiz.®

Culligan: Su Arıtmada Küresel Bir Lider

1930’lu yılların başında Amerika’da kurulan Culligan, günümüzde, dünyanın 100’den fazla ülkesinde organize olmuş ve, dünya su sorunları için en gelişmiş ürün ve çözümler sunan, su arıtma teknolojisi yolunu açmıştır. Culligan, Türkiye’de su arıtımı sektöründe uzun yıllar hizmet vermekle birlikte; yeni bir anlayışla ve daha da güçlü ve dinamik bir kadro ile 1998 Eylül’ünden itibaren, Culligan TRC Arıtım Teknolojileri San. ve Tic A.Ş. olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Culligan, dünya genelinde 100’ü aşkın ülkeye yayılmış olan distribütörlükleri, temsilcilikleri, ofisleri ve Amerika, Kanada, İtalya, İspanya ve Dubai’de kurulu fabrikalarının bulunduğu geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Türkiye’deki su arıtımı sektörüne hizmet veren Culligan TRC’nin hedefi bu ortaklık çerçevesinde gerçekleştirdiği yeni organizasyonu ile müşterilerine kaliteli ürünler sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yakalayabilmektir.

 

Evler ve Apartmanlar

About Culligan - Food and Beverage - Culligan

Yiyecek Hizmeti ve Yemek

About Culligan Hotel- Culligan

Otel ve Dinlence Yerleri

About Culligan Health

Hastane ve Sağlık Hizmeti

About Culligan - Matrix Solutions - Culligan

Endüstriyel Çözümler


About Culligan Chemicals - Culligan

Kimyasal Arındırma İşlemleri

About Culligan - Community - Culligan

Belediye ve İçme Suyu

About Us - Marine - Culligan

Deniz ve Yolcu Gemisi

About Us - Swimming pool and spas - Culligan

Yüzme Havuzları ve Spalar

about after sales - Culligan

Satış Sonrası Hizmet

Tüm sektörler su testleri, ürün tasarım yardımı ve kurulumu, satış sonrası aralıksız onarım ve bakım, teknik destek, yedek parça ve sarf malzemeleri tedariki dahil olmak üzere hizmet hattının her aşamasında desteklenirler.

Bir Culligan profesyonelinden danışmanlık isteyin; sizin ihtiyaçlarınıza en uygun su arıtma sistemini hemen tasarlamaya başlasın.