Eviniz ve Apartmanınız için Su Çözümleri


Yüzme Havuzları

Yüzme havuzlarımız sayesinde bir rüyaya dalabilirsiniz. Culligan, büyük veya küçük, herhangi bir şekle sahip, fakat her zaman mükemmel suyla dolan üst seviye yüzme havuzlarının tasarımı, anahtar teslimi yapımı ve bakımı konusunda uzmandır.Culligan Yüzme Havuzları hakkında daha fazlasını öğrenin

Culligan_plus_button tuşlarını tıklayın ve Culligan’ın Ev ve Apartman Sularına yönelik çözümlerini keşfedin.


Aradığınızı bulamıyor musunuz veya daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Hemen temsilcilerimizden biriyle görüşün.

Ev Suyu Yumuşatma Sistemleri

Kireçli suyun hem size hem de evinize zararı dokunabilir.

Culligan ev suyu yumuşatıcı sistemi kullanarak, kireçli suyun etkilerini kendinizden ve evinizden uzaklaştırın. Ürünlerimizin hepsi sudaki kirleticileri, tortu birikimini ve elektrik tüketimini azaltmak ve aparatınızın ömrünü uzatmak üzere tasarlanmıştır. Size çok daha lezzetli ve temiz bir içme suyuyla birlikte ışıldayan tabaklar, yumuşak çamaşırlar, vb. sunarlar. Ayrıca, Culligan’ın ev suyu arıtma işindeki 80 yıllık deneyimi sayesinde pazarın en ileri düzeydeki, en modern su yumuşatma teknolojisiyle donatılmış ürünlerine sahip olursunuz.

Evinizdeki Kireçli Sudan kurtulmak için en iyi çözümü keşfedin.

Top

İçme Suyu için Evde Filtreleme Sistemi

Musluk suyundan akan suyu gerçek tadına kavuşturan içme suyu sistemleri.

Culligan’ın içme suyu sistemleriyle evinizde daha lezzetli suyunuz olsun ve musluğunuzdan her zaman filtre edilmiş içme suyu aksın. Her su kaynağı ve içindeki suyun kalitesi birbirinden farklıdır. İşte bu nedenle, kirlilik ve suda sorunlara neden olabilecek meseleler üzerine eğilmek için özel su filtreleme sistemleri ve temizleme çözümleri tasarladık.

Suyunuzla ilgili sorununuz ne olursa olsun, Culligan son model ters ozmoz su filtreleme ve sofistike değiştirilebilir filtrelerle ev içme suyu sistemlerinde standartları belirler ve böylelikle size, ailenize ve yerel su kaynağınıza en uygun, özelleştirilmiş bir su arıtma çözümü edinmenizi sağlar.

Eviniz için en iyi İçme Suyu sistemini keşfedin.

Top

Hemen bir Su Uzmanından randevu alın!